Logo: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie

Oficjalna strona internetowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia

IV POWIATOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR STAROSTY CZĘSTOCHOWSKIEGO „SPRING FUTSAL CUP” PRZYRÓW, 28 kwietnia 2023 r.

W ostatni piątek kwietnia, tuż przed majówką, w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przyrowie po raz czwarty odbył się zapoczątkowany w 2018 r. Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej - Przyrów Spring Futsal Cup.

Organizatorami Turnieju są: Zespół Szkolno – Przedszkolny w Przyrowie oraz Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Przyrowie. Wsparcia finansowego udzieliło Starostwo Powiatowe w Częstochowie, które ufundowało puchary, statuetki oraz 2 z 4 piłek. Pozostałe 2 piłki oraz słodki poczęstunek i napoje ufundowało Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Przyrowie.
Turniej skierowany jest do uczniów dwóch najstarszych klas szkół podstawowych.

W tegorocznym turnieju udział wzięły reprezentacje szkół z Janowa, Koniecpola, Lusławic i Przyrowa. Rozgrywki sędziował sędzia Jakub Bałchanowski. Rozegrano 6 meczów, w systemie każdy z każdym, strzelono 29 bramek, ca dało średnio prawie 5 bramek na mecz. Zwycięzcą turnieju został zespół z Przyrowa, który w ostatnim, decydującym o wygranej meczu pokonał Janów 4:2.  Trzecie miejsce zdobyła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Lusławicach, a czwarte przypadło zespołowi ze szkoły podstawowej Nr 1 W Koniecpolu.

Wręczenia dyplomów, pucharów, statuetek dla najlepszego zawodnika, bramkarza i strzelca turnieju oraz nagród rzeczowych w postaci piłek nożnych dokonała Pani Halina Trojak - Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie oraz z ramienia GCKiB Pani Barbara Wierciochowicz - Wiceprzewodnicząca Rady Gminy w Przyrowie. Wolą organizatorów jest, aby za przykładem zapoczątkowanego w 2003 r. Turnieju Lokacji dla młodszych uczniów Turniej Przyrów Spring Futsal Cup wszedł na stałe do kalendarza imprez sportowych w powiecie częstochowskim.

Autor:  szkola.przyrow.pl
08
MAJ
2023
185
razy
czytano

89/725

Na skróty

Mobilnie w stałym kontakcie z gminą

Razem możemy więcej

Tworzymy przestrzeń dla wspólnoty i aktywnego uczestnictwa w życiu Naszej placówki. Uczymy się szanować siebie nawzajem oraz wspólnie rozwiązywać pojawiające się konflikty.

W dobrym kierunku

Wierzymy w znaczącą rolę szkoły i pozytywne relacje między uczniami a nauczycielami. Aktywnie inspirujemy, stawiamy wyzwania, wspieramy uczniów i siebie nawzajem, aby pozytywnie wpływać na rozwój przyszłych pokoleń.            

Logo: Fundusze Europejskie. Wiedza, Edukacja, Rozwój
Logo: Rzeczpospolita Polska
Logo: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Logo: Unia Europejska. Europejski Fundusz Społeczny

Dostępny samorząd - granty

Formularz kontaktowy

Masz do nas pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy

Dalej
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Wyszukiwarka

Komunikat
Twoja przeglądarka internetowa lub system operacyjny, nie wspierają lektora.
Newsletter
Formularz kontaktowy
Logo: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie