Logo: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie

Oficjalna strona internetowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia

IX Piknik Rodzinny z okazji Dnia Rodziny i Dnia Dziecka

Nie milkną echa IX Pikniku Rodzinnego z okazji Dnia Rodziny i Dnia Dziecka, który odbył się 8 czerwca 2024 r. Był to dzień pełen radości, uśmiechów i wspaniałej zabawy, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.  Podczas pikniku można było zobaczyć wiele atrakcji:

·         Występ artystyczny dzieci – Nasi utalentowani wychowankowie zaprezentowali wspaniałe przedstawienie, które wzbudziło zachwyt i aplauz widowni. Występ był pełen kolorów, muzyki i uśmiechów.

·         Inscenizacja Rzepki w wykonaniu rodziców – Rodzice w zabawny i pełen humoru sposób przedstawili Rzepkę. Była to świetna okazja do wspólnej zabawy.

·         Dmuchaniec - dmuchany zamek okazał się prawdziwym hitem wśród najmłodszych uczestników pikniku. Dzieci miały mnóstwo frajdy, zabawom nie było końca.

·         Poczęstunek: stoły uginały się od pysznych przekąsek, ciast i napojów, przygotowanych przez naszych wspaniałych rodziców oraz kucharki. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

·         Malowanie twarzy - Dzieci z radością przystępowały do stoiska, gdzie można było pomalować twarz i w kilka chwil stać się ulubioną postacią z bajki lub zwierzęciem.

·         Kiermasz – Był okazją do nabycia książki, gry lub zabawki. Każdy mógł znaleźć coś intersującego dla siebie lub swoich bliskich.

Nie byłoby tego wspaniałego dnia bez zaangażowania wielu osób.Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przybyli i wzięli udział w naszym pikniku. Dziękujemy rodzicom, nauczycielom, dzieciom oraz wszystkim pracownikom przedszkola za pracę i wspólnie spędzony czas. Głęboką wdzięczność pragniemy wyrazić sponsorom, którzy wsparli nasze przedsięwzięcie. Dzięki Państwa hojności i wsparciu finansowemu mogliśmy zorganizować wiele atrakcji i zapewnić uczestnikom wyjątkowe doświadczenia.

Dlatego też wszystkim rodzinom pragniemy jeszcze raz złożyć życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności!

Dziękujemy za udział i już teraz zapraszamy na kolejny Piknik Rodzinny za rok!

Autor:  szkola.przyrow.pl
10
CZE
2024
45
razy
czytano

8/733

Na skróty

Mobilnie w stałym kontakcie z gminą

Razem możemy więcej

Tworzymy przestrzeń dla wspólnoty i aktywnego uczestnictwa w życiu Naszej placówki. Uczymy się szanować siebie nawzajem oraz wspólnie rozwiązywać pojawiające się konflikty.

W dobrym kierunku

Wierzymy w znaczącą rolę szkoły i pozytywne relacje między uczniami a nauczycielami. Aktywnie inspirujemy, stawiamy wyzwania, wspieramy uczniów i siebie nawzajem, aby pozytywnie wpływać na rozwój przyszłych pokoleń.            

Logo: Fundusze Europejskie. Wiedza, Edukacja, Rozwój
Logo: Rzeczpospolita Polska
Logo: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Logo: Unia Europejska. Europejski Fundusz Społeczny

Dostępny samorząd - granty

Formularz kontaktowy

Masz do nas pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy

Dalej
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Wyszukiwarka

Komunikat
Twoja przeglądarka internetowa lub system operacyjny, nie wspierają lektora.
Newsletter
Formularz kontaktowy
Logo: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie