Logo: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie

Oficjalna strona internetowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia

Wycieczka rowerowa - Park Krajobrazowy Stawki

W piękny, słoneczny dzień uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ekscytującej wycieczce rowerowej po Parku Krajobrazowym Stawki. To był niezapomniany dzień pełen przygód, gier i wspólnego biesiadowania.

Przygoda na rowerach

Nasza wyprawa rozpoczęła się około godziny dziewiątej, kiedy to wszyscy uczestnicy spotkali się przed szkołą, gotowi do drogi. Park Krajobrazowy Stawki, ze swoimi malowniczymi widokami i przyjemnymi trasami, okazał się idealnym miejscem na aktywny wypoczynek. Uczniowie, pod opieką nauczycieli oraz kilku rodziców, pokonali kilkanaście kilometrów, ciesząc się pięknem przyrody i świeżym powietrzem.

Zabawy i gry

Po intensywnej jeździe przyszedł czas na relaks i zabawę. Na polanie, która była naszym przystankiem, zorganizowaliśmy różnorodne gry i zabawy integracyjne. Były konkursy  oraz gry zespołowe, które dostarczyły wszystkim mnóstwo radości i śmiechu.

Wspólne pieczenie kiełbasek

Kulminacyjnym punktem naszej wycieczki było wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku. Dzięki wsparciu rodziców, którzy pomogli w organizacji tego wydarzenia, uczniowie mogli cieszyć się smacznym posiłkiem. Wspólne biesiadowanie przy ognisku, w otoczeniu przyjaciół i nauczycieli, stworzyło niezapomnianą atmosferę i zacieśniło więzi w naszej szkolnej społeczności.

Podziękowania

Wycieczka rowerowa nie odbyłaby się bez zaangażowania i wsparcia rodziców i nauczycieli. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego dnia. Wasze wsparcie i pomoc były nieocenione! Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie spędzić ten dzień w tak wspaniałym gronie. Już teraz nie możemy się doczekać kolejnych przygód i wycieczek!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, które świetnie uchwyciły radość, zaangażowanie i wspólne chwile.

Plany na przyszłość

Pełni entuzjazmu już planujemy kolejne wycieczki i wydarzenia. Chcemy, aby nasi uczniowie mieli jak najwięcej okazji do aktywnego wypoczynku i integracji poza murami szkoły. Każda taka inicjatywa nie tylko dostarcza niezapomnianych wrażeń, ale także wzmacnia więzi w naszej szkolnej społeczności. Śledźcie naszą stronę internetową oraz media społecznościowe, aby być na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami i wycieczkami. Do zobaczenia na kolejnych przygodach!

Autor:  szkola.przyrow.pl
13
CZE
2024
46
razy
czytano

11/733

Na skróty

Mobilnie w stałym kontakcie z gminą

Razem możemy więcej

Tworzymy przestrzeń dla wspólnoty i aktywnego uczestnictwa w życiu Naszej placówki. Uczymy się szanować siebie nawzajem oraz wspólnie rozwiązywać pojawiające się konflikty.

W dobrym kierunku

Wierzymy w znaczącą rolę szkoły i pozytywne relacje między uczniami a nauczycielami. Aktywnie inspirujemy, stawiamy wyzwania, wspieramy uczniów i siebie nawzajem, aby pozytywnie wpływać na rozwój przyszłych pokoleń.            

Logo: Fundusze Europejskie. Wiedza, Edukacja, Rozwój
Logo: Rzeczpospolita Polska
Logo: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Logo: Unia Europejska. Europejski Fundusz Społeczny

Dostępny samorząd - granty

Formularz kontaktowy

Masz do nas pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy

Dalej
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Wyszukiwarka

Komunikat
Twoja przeglądarka internetowa lub system operacyjny, nie wspierają lektora.
Newsletter
Formularz kontaktowy
Logo: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie