Logo: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie

Oficjalna strona internetowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia

TYMBARK FINAŁ WOJEWÓDZKI !!!

W środę 8 maja w Sosnowcu odbył się FINAŁ WOJEWÓDZKI Turnieju o Puchar Tymbarku. W rozgrywkach w kategorii U-12 dziewcząt brało udział aż 26 drużyn z województwa śląskiego, które były podzielone na 8 grup. Powiat częstochowski reprezentowały uczennice z naszej szkoły przy wsparciu dwóch zawodniczek ze szkół niepublicznych – Woli Mokrzeskiej i Zalesic. Wzmagania sportowe zaczęliśmy w grupie G, gdzie czekały na nas zespoły:  SP 3 Łaziska Górne – powiat mikołowski oraz SP Kotulin – powiat gliwicki. Nasz zespół wygrał obydwa mecze, czym zapewnił sobie I miejsce w grupie oraz awans do ćwiercfinału – tylko pierwsze miejsca awansowały do fazy pucharowej. W ćwiercfinale trafiliśmy na SP Woźniki, gdzie dziewczyny zanotowały kolejne zwycięstwo oraz awans do półfinału rozgrywek na etapie wojewódzkim. Walka o finał była bardzo zacięta jednak musieliśmy uznać wyższość, jak się póżniej okazało zwycięzcy całego turnieju czyli SP 17 Chorzów. Na koniec zagraliśmy mecz o III miejsce z SP 1 Kozy, jednak dziewczyny  mimo podjętej rywalizacji nie dały rady zwyciężyć, ostatecznie zajmując bardzo wysokie IV miejsce. Dodatkowo nasza uczennica Emilia Fresel zajęła również IV miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców zdobywając dla drużyny aż 13 bramek.

Cały turniej zorganizowany był na bardzo wysokim poziomie,podczas przerw między meczami nasze dziewczęta mogły cieszyć się niezliczoną ilością atrakcji zapewnionych przez organizatora. Na koniec wzmagań sportowych każda z zawodniczek otrzymała pamiątkowy medal i upominek.

Wyniki:

Mecze w grupie G:

ZS-P Przyrów : SP Kotulin                          6:1

ZS-P Przyrów : SP 3 Łaziska Górne           3:2

Ćwierćfinał:

ZS-P Przyrów : SP Woźniki                        4:1

Półfinał:

ZS-P Przyrów : SP 17 Chorzów                 0:3

Mecz o III miejsce:

ZS-P Przyrów : SP Kozy                            2:5

 

Skład naszej reprezentacji: Emilia Fresel, Blanka Turska, Milena Lipka, Magdalena Paczyńska, Dorota Synowiec, Lena Matysiak, Malwina Dymczyk, Agata Pawlik, Hania Sikora, Magdalena Skrzypczyk.

Gratulacje dla całej drużyny!!!

Opiekun: Łukasz Ślęzak

Autor:  szkola.przyrow.pl
29
MAJ
2024
44
razy
czytano

16/733

Na skróty

Mobilnie w stałym kontakcie z gminą

Razem możemy więcej

Tworzymy przestrzeń dla wspólnoty i aktywnego uczestnictwa w życiu Naszej placówki. Uczymy się szanować siebie nawzajem oraz wspólnie rozwiązywać pojawiające się konflikty.

W dobrym kierunku

Wierzymy w znaczącą rolę szkoły i pozytywne relacje między uczniami a nauczycielami. Aktywnie inspirujemy, stawiamy wyzwania, wspieramy uczniów i siebie nawzajem, aby pozytywnie wpływać na rozwój przyszłych pokoleń.            

Logo: Fundusze Europejskie. Wiedza, Edukacja, Rozwój
Logo: Rzeczpospolita Polska
Logo: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Logo: Unia Europejska. Europejski Fundusz Społeczny

Dostępny samorząd - granty

Formularz kontaktowy

Masz do nas pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy

Dalej
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Wyszukiwarka

Komunikat
Twoja przeglądarka internetowa lub system operacyjny, nie wspierają lektora.
Newsletter
Formularz kontaktowy
Logo: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie