Logo: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie

Oficjalna strona internetowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia

V POWIATOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR STAROSTY CZĘSTOCHOWSKIEGO „PRZYRÓW SPRING FUTSAL CUP 2024” PRZYRÓW, 26 marca 2024 r

We wtorek 26 marca w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przyrowie po raz piąty odbył się zapoczątkowany w 2018 r. Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej - Przyrów Spring Futsal Cup. Turniej jest skierowany do uczniów dwóch najstarszych klas szkół podstawowych.

Organizatorami Turnieju były: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie oraz Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Przyrowie. Wsparcia finansowego udzieliło Starostwo Powiatowe w Częstochowie, które ufundowało zestaw 4 piłek oraz Miasto i Gmina Przyrów, które zapewniło środki finansowe na zakup talonów o wartości 500 zł. 300 zł. i 200 zł. za I, II i III miejsce na zakupy sprzętu sportowego do Decathlonu. Zespołu Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie był fundatorem pucharów i statuetek. GCKiB w Przyrowie zapewniło obsługę sędziowską.

W tegorocznym turnieju udział wzięło 7 szkół reprezentujących 5 gmin powiatu częstochowskiego: Janów, Kłomnice, Koniecpol, Mstów i Przyrów. Rozegrano 21 meczów systemem każdy z każdym, strzelono 58 bramek, co dało średnio prawie 3 bramki na mecz.

Zwycięzcą turnieju został zespół z Przyrowa, który odniósł 5 zwycięstw i remis w meczu z Mokrzeszą, a w decydującym o wygranej w całym turnieju meczu pokonał Lusławice 2:1. Trzecie miejsce zdobyła reprezentacja szkoły w Mstowie, a czwarte przypadło zespołowi ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Koniecpolu. Przy identycznej liczbie punktów o miejscu tych zespołów zdecydował wynik bezpośredniego spotkania. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali nauczyciele wychowania fizycznego: Panowie Wiesław Stanuchiewicz i Łukasz Ślęzak. Rozgrywki sędziował Pan Jakub Bałchanowski – sędzia zrzeszony w Śląskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej.  W przerwie między meczami zawodnicy i opiekunowie otrzymali słodki poczęstunek od Piekarni Święta Anna – Pan Zdzisław Możyłowski.

Wręczenia dyplomów, pucharów i statuetek dla najlepszego zawodnika, bramkarza i strzelca turnieju oraz nagród rzeczowych w postaci piłek nożnych
i talonów na zakupy sprzętu sportowego dokonali: Pani Halina Trojak - Dyrektor ZS-P w Przyrowie oraz Pan Dariusz Grabowski – Dyrektor GCKiB w Przyrowie.

Autor:  szkola.przyrow.pl
27
MAR
2024
103
razy
czytano

26/733

Na skróty

Mobilnie w stałym kontakcie z gminą

Razem możemy więcej

Tworzymy przestrzeń dla wspólnoty i aktywnego uczestnictwa w życiu Naszej placówki. Uczymy się szanować siebie nawzajem oraz wspólnie rozwiązywać pojawiające się konflikty.

W dobrym kierunku

Wierzymy w znaczącą rolę szkoły i pozytywne relacje między uczniami a nauczycielami. Aktywnie inspirujemy, stawiamy wyzwania, wspieramy uczniów i siebie nawzajem, aby pozytywnie wpływać na rozwój przyszłych pokoleń.            

Logo: Fundusze Europejskie. Wiedza, Edukacja, Rozwój
Logo: Rzeczpospolita Polska
Logo: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Logo: Unia Europejska. Europejski Fundusz Społeczny

Dostępny samorząd - granty

Formularz kontaktowy

Masz do nas pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy

Dalej
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Wyszukiwarka

Komunikat
Twoja przeglądarka internetowa lub system operacyjny, nie wspierają lektora.
Newsletter
Formularz kontaktowy
Logo: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie