Logo: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie

Oficjalna strona internetowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia

ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ

We wtorek 7 listopada odbyło się w naszej szkole bardzo ważne wydarzenie-Pasowanie na Ucznia Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Przyrowie.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: przewodnicząca Rady Gminy pani Maria Stępień i pełnomocnik ds. oświaty pani Dorota Wojciechowska, dyrekcja, nauczyciele, rodzice, uczniowie klasy II i III oraz sześciolatki z przedszkola.  Pierwszoklasiści, którzy od pierwszych dni spędzonych w szkole wykazywali się swoją szkolną dojrzałością, odpowiedzialnie przystąpili do złożenia ślubowania. Udowodnili, że są gotowi do nauki i wyzwań, jakie przed nimi stawia nowa rola ucznia. Z wielką radością zaprezentowali przygotowane na to spotkanie wiersze i piosenki, jak również zatańczyli poloneza. Krok podstawowy urozmaicony licznymi figurami zachwycił i wzruszył zebranych gości.

Akt pasowania dokonany został symbolicznym ołówkiem przez Panią Dyrektor Halinę Trojak, a z rąk Pani Wicedyrektor Magdaleny Zbrojkiewicz-Kostan uczniowie otrzymali dyplomy. Następnie Pierwszoklasiści dostali odblaski w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł realizowanej przez  Gminę Przyrów, słodycze od zaproszonych gości oraz upominki od uczniów klasy II i przedszkolaków. Nie zabrakło również prezentów od rodziców.

Wszystkim Pierwszoklasistom życzymy wielu szkolnych sukcesów i samych radości.

Autor:  szkola.przyrow.pl
08
LIS
2023
182
razy
czytano

57/733

Na skróty

Mobilnie w stałym kontakcie z gminą

Razem możemy więcej

Tworzymy przestrzeń dla wspólnoty i aktywnego uczestnictwa w życiu Naszej placówki. Uczymy się szanować siebie nawzajem oraz wspólnie rozwiązywać pojawiające się konflikty.

W dobrym kierunku

Wierzymy w znaczącą rolę szkoły i pozytywne relacje między uczniami a nauczycielami. Aktywnie inspirujemy, stawiamy wyzwania, wspieramy uczniów i siebie nawzajem, aby pozytywnie wpływać na rozwój przyszłych pokoleń.            

Logo: Fundusze Europejskie. Wiedza, Edukacja, Rozwój
Logo: Rzeczpospolita Polska
Logo: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Logo: Unia Europejska. Europejski Fundusz Społeczny

Dostępny samorząd - granty

Formularz kontaktowy

Masz do nas pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy

Dalej
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Wyszukiwarka

Komunikat
Twoja przeglądarka internetowa lub system operacyjny, nie wspierają lektora.
Newsletter
Formularz kontaktowy
Logo: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie