Logo: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie

Oficjalna strona internetowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia

"Jak nie czytam, jak czytam"

Czytamy!

Nasza szkoła kolejny raz wzięła udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam”, organizowanej przez redakcję miesięcznika „Biblioteka w Szkole” .Akcję szkoła zorganizowała razem z Gminnym Centrum Kultury i  Biblioteką w Przyrowie.

Dnia 7.06.2023 r. o godzinie 10.00 uczniowie wraz z nauczycielami zgromadzili się w hali sportowej. Zebranych powitała pani dyrektor szkoły, Halina Trojak. Na tle wykonanej na tę okazję dekoracji wystąpiła p. Anna Nowak z GCKiB, która opowiedziała uczniom o historii i założeniach akcji. Następnie uczennica kl. VIII, Michalina Pawlik, przeczytała fragment książki Jacka Łapińskiego „Dlaczego warto czytać?!”.

Kolejnym punktem programu były recytacje wierszy dwojga uczniów, również z klasy VIII – Michaliny Jedynak i Emila Zięby, o korzyściach płynących z czytania. Potem młodzież pod opieką wychowawców udała się na boisko szkolne, aby czytać przyniesione przez siebie książki. Była też możliwość wypożyczenia sobie jakiejś pozycji na miejscu.

 

Tekst: Alicja Stępniewska-Nawaratne

Foto: Adam Hamerla

 

Autor:  szkola.przyrow.pl
24
LIP
2023
96
razy
czytano

35/679

Na skróty

Mobilnie w stałym kontakcie z gminą

Razem możemy więcej

Tworzymy przestrzeń dla wspólnoty i aktywnego uczestnictwa w życiu Naszej placówki. Uczymy się szanować siebie nawzajem oraz wspólnie rozwiązywać pojawiające się konflikty.

W dobrym kierunku

Wierzymy w znaczącą rolę szkoły i pozytywne relacje między uczniami a nauczycielami. Aktywnie inspirujemy, stawiamy wyzwania, wspieramy uczniów i siebie nawzajem, aby pozytywnie wpływać na rozwój przyszłych pokoleń.            

Logo: Fundusze Europejskie. Wiedza, Edukacja, Rozwój
Logo: Rzeczpospolita Polska
Logo: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Logo: Unia Europejska. Europejski Fundusz Społeczny

Dostępny samorząd - granty

Formularz kontaktowy

Masz do nas pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy

Dalej
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Wyszukiwarka

Komunikat
Twoja przeglądarka internetowa lub system operacyjny, nie wspierają lektora.
Newsletter
Formularz kontaktowy
Logo: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie