Logo: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie

Oficjalna strona internetowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia

XXIII Bieg "Pro Memoria"

W piątek 2 czerwca 2023 roku na boisku piłkarskim przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Przyrowie odbył się XXII Powiatowy Bieg „Pro Memoria”.

          Przy słonecznej czerwcowej pogodzie na starcie stanęło prawie 150 zawodników i zawodniczek z 8 szkół podstawowych z powiatu częstochowskiego. Zawodnicy rywalizowali w 5 kategoriach wiekowych odrębnie dla chłopców i dziewcząt, na dystansach od 200 do 1500 metrów. Dzięki wsparciu finansowemu sponsorów Biegu (Starostwo Powiatowe w Częstochowie, Urząd Gminy w Przyrowie, Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury i PHU Magdalena, Oliwia, Dominik Czyż) zawodnicy, którzy osiągnęli miejsca od 1 do 6 w klasyfikacji indywidualnej otrzymali medale, dyplomy, upominki rzeczowe, zawodniczy z pierwszych miejsc również pamiątkowe koszulki z logo Biegu. W klasyfikacji drużynowej trzy najlepsze szkoły otrzymały puchary i dyplomy. Dekoracji zwycięzców dokonywały: p. dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie Halina Trojak oraz p. wicewójt Gminy  Przyrów. Gospodarze reprezentowani byli przez 45 uczniów. Tak liczna grupa wypracowała II miejsce w klasyfikacji drużynowej.

          Zawody są okazją do sprawdzenia swoich możliwości sportowych, promują aktywność fizyczną i zdrowy styl życia oraz wdrażają dzieci i młodzież do ruchu na świeżym powietrzu.

Autor:  szkola.przyrow.pl
24
LIP
2023
200
razy
czytano

90/733

Na skróty

Mobilnie w stałym kontakcie z gminą

Razem możemy więcej

Tworzymy przestrzeń dla wspólnoty i aktywnego uczestnictwa w życiu Naszej placówki. Uczymy się szanować siebie nawzajem oraz wspólnie rozwiązywać pojawiające się konflikty.

W dobrym kierunku

Wierzymy w znaczącą rolę szkoły i pozytywne relacje między uczniami a nauczycielami. Aktywnie inspirujemy, stawiamy wyzwania, wspieramy uczniów i siebie nawzajem, aby pozytywnie wpływać na rozwój przyszłych pokoleń.            

Logo: Fundusze Europejskie. Wiedza, Edukacja, Rozwój
Logo: Rzeczpospolita Polska
Logo: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Logo: Unia Europejska. Europejski Fundusz Społeczny

Dostępny samorząd - granty

Formularz kontaktowy

Masz do nas pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy

Dalej
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Wyszukiwarka

Komunikat
Twoja przeglądarka internetowa lub system operacyjny, nie wspierają lektora.
Newsletter
Formularz kontaktowy
Logo: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie