Logo: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie

Oficjalna strona internetowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

„Wdzięczność to nie tylko uśmiech, słowo, drobne gesty…To ciche podziękowania za czas, obecność, wsparcie (…)”.

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przyrowie miało wyjątkowy charakter. To pierwszy po pandemii rok szkolny, w którym mogliśmy się cieszyć funkcjonowaniem placówki bez obostrzeń. Wróciliśmy do organizacji konkursów, zawodów, obchodów imprez szkolnych i środowiskowych. Mogliśmy się cieszyć swym towarzystwem, i co kiedyś wydawałoby się dziwne, wrócić do podawania sobie ręki. Uroczyste wręczenie dyplomów wyróżnionym uczniom miało miejsce w hali sportowej. Wszystkim wychowankom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Musieliśmy pożegnać nie tylko rok szkolny i rozpocząć upragnione wakacje, ale rozstać się z naszymi nauczycielkami, które zdecydowały się odejść na zasłużoną emeryturę: panią wicedyrektor Małgorzatę Brodek, panią Alicję Stępniewską-Nawaratne, panią Bożenę Kapkowską. Wzruszające słowa skierowały do pań rozpoczynających nowy etap życia pani Halina Trojak – Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie, pani Anna Kowalska-Fert - Zastępca Wójta Gminy Przyrów, pani Ewelina Kowalczyk - Przewodnicząca Rady Rodziców. Oczywiście do pożegnania przyłączyli się również uczniowie. Nie tylko słowami. Wychowankowie ułożyli z balonów napis podziękowania, a rodzice przygotowali słodką niespodziankę. Panie przechodzące na emeryturę wygłosiły emocjonalne przemówienia podsumowujące lata pracy w szkole. Całe wydarzenie nagrywał dronem nasz były absolwent Wiktor Kowalczyk. Na zmianę  miejsca pracy zdecydowała się pani Lidia Karczmarczyk.

Autor:  szkola.przyrow.pl
21
LIP
2023
309
razy
czytano

65/715

Na skróty

Mobilnie w stałym kontakcie z gminą

Razem możemy więcej

Tworzymy przestrzeń dla wspólnoty i aktywnego uczestnictwa w życiu Naszej placówki. Uczymy się szanować siebie nawzajem oraz wspólnie rozwiązywać pojawiające się konflikty.

W dobrym kierunku

Wierzymy w znaczącą rolę szkoły i pozytywne relacje między uczniami a nauczycielami. Aktywnie inspirujemy, stawiamy wyzwania, wspieramy uczniów i siebie nawzajem, aby pozytywnie wpływać na rozwój przyszłych pokoleń.            

Logo: Fundusze Europejskie. Wiedza, Edukacja, Rozwój
Logo: Rzeczpospolita Polska
Logo: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Logo: Unia Europejska. Europejski Fundusz Społeczny

Dostępny samorząd - granty

Formularz kontaktowy

Masz do nas pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy

Dalej
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Wyszukiwarka

Komunikat
Twoja przeglądarka internetowa lub system operacyjny, nie wspierają lektora.
Newsletter
Formularz kontaktowy
Logo: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie