Logo: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie

Oficjalna strona internetowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia

Wycieczka do Parku Rozrywki Sabat Krajno

Koniec roku szkolnego to czas sprzyjający organizacji wycieczek szkolnych. W dniu 14 czerwca 2022r. uczniowie klasy III z wychowawczynią i rodzicami wybrali się na wycieczkę do Parku Rozrywki Sabat Krajno, który znajduje się u stóp najwyższego szczytu Gór Świętokrzyskich – Łysicy. Pierwszym punktem naszej wizyty był park linowy, w którym uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności zręcznościowe. Po obiedzie udaliśmy na film do kina 6D.

 

Ruchome fotele, pryskająca woda, efekt burzy, bańki mydlane, strzał powietrzny, wiatr czy „myszki” to efekty, które robią wrażenie. Dzięki nim mogliśmy poczuć film wszystkimi zmysłami.  Następnie udaliśmy się do Alei Miniatur. Dzieci miały okazję podziwiać miniatury najsłynniejszych cudów architektury m.in.: Bazylikę św. Piotra, Akropol, Koloseum, Krzywą Wieżę w Pizie, Statuę Wolności, Mur Chiński, i wiele innych budowli. Kolejnym punktem naszego pobytu był Lunapark, gdzie czekało na dzieci wiele atrakcji. To miejsce gwarantowało doskonałą i niezwykłą zabawę. Ostatnim punktem wyprawy był basen „Perła” w Nowinach. Dobra pogoda, mnóstwo pozytywnych wrażeń sprawiły, iż pobyt   w tych miejscach będzie mile wspominany

Autor:  szkola.przyrow.pl
16
CZE
2022
61
razy
czytano

106/679

Na skróty

Mobilnie w stałym kontakcie z gminą

Razem możemy więcej

Tworzymy przestrzeń dla wspólnoty i aktywnego uczestnictwa w życiu Naszej placówki. Uczymy się szanować siebie nawzajem oraz wspólnie rozwiązywać pojawiające się konflikty.

W dobrym kierunku

Wierzymy w znaczącą rolę szkoły i pozytywne relacje między uczniami a nauczycielami. Aktywnie inspirujemy, stawiamy wyzwania, wspieramy uczniów i siebie nawzajem, aby pozytywnie wpływać na rozwój przyszłych pokoleń.            

Logo: Fundusze Europejskie. Wiedza, Edukacja, Rozwój
Logo: Rzeczpospolita Polska
Logo: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Logo: Unia Europejska. Europejski Fundusz Społeczny

Dostępny samorząd - granty

Formularz kontaktowy

Masz do nas pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy

Dalej
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Wyszukiwarka

Komunikat
Twoja przeglądarka internetowa lub system operacyjny, nie wspierają lektora.
Newsletter
Formularz kontaktowy
Logo: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie