Logo: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie

Oficjalna strona internetowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia

Program „Aktywna przerwa międzylekcyjna”

W naszej szkole realizowany jest program „Aktywna przerwa międzylekcyjna”, którego głównym celem jest integrowanie społeczności szkolnej oraz rozwijanie aktywności fizycznej na przerwach międzylekcyjnych. Nie od dziś wiadomo, że ćwiczenia i aktywność fizyczna to doskonały sposób, aby lepiej się czuć, a co za tym idzie, uzyskać korzyści zdrowotne, świetnie się bawiąc. 

Ćwiczenia i ruch pobudzają organizm, pomagają zapobiegać i zwalczyć całą gamę problemów zdrowotnych u dzieci. Postanowiliśmy powrócić do dawnych gier i zabaw, tj. skakanie na skakance indywidualnie i zespołowo, gra w klasy, gra w gumę, kręcenie hulahoop. Do zabaw, które nie wymagają wysiłku fizycznego, postanowiliśmy włączyć elementy aktywności fizycznej i tak powstają nowe, oryginalne zabawy, takie jak „Skakane papier, kamień, nożyce”, czy „Biegane kółko - krzyżyk”

Autor:  szkola.przyrow.pl
25
KWI
2023
121
razy
czytano

101/733

Na skróty

Mobilnie w stałym kontakcie z gminą

Razem możemy więcej

Tworzymy przestrzeń dla wspólnoty i aktywnego uczestnictwa w życiu Naszej placówki. Uczymy się szanować siebie nawzajem oraz wspólnie rozwiązywać pojawiające się konflikty.

W dobrym kierunku

Wierzymy w znaczącą rolę szkoły i pozytywne relacje między uczniami a nauczycielami. Aktywnie inspirujemy, stawiamy wyzwania, wspieramy uczniów i siebie nawzajem, aby pozytywnie wpływać na rozwój przyszłych pokoleń.            

Logo: Fundusze Europejskie. Wiedza, Edukacja, Rozwój
Logo: Rzeczpospolita Polska
Logo: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Logo: Unia Europejska. Europejski Fundusz Społeczny

Dostępny samorząd - granty

Formularz kontaktowy

Masz do nas pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy

Dalej
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Wyszukiwarka

Komunikat
Twoja przeglądarka internetowa lub system operacyjny, nie wspierają lektora.
Newsletter
Formularz kontaktowy
Logo: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie